טויוטה ראב 4 היברידית- ליסינג מימוני


טויוטה ראב 4 היברידית בליסינג מימוני לעסקים ולעצמאים, אשראי חוץ בנקאי עם חשבונית שכירות, עם שירות מנהל לקוחות אישי - הכל בטלפון אחד

  • הראב4 הוא בעל עוצמה בלתי מתפשרת ועוצב בכדי לבלוט בשטח. מדובר ב-SUV אופנתי עם עיצוב יוקרתי ומראה עירוני אלגנטי. ה-RAV4 הוא ה-SUV האולטימטיבי אשר ייקח אותך לכל מקום בבטיחות ובסטייל
  • המנוע 2.5 ליטרים ההיברידי והעוצמתי (A25A-FXS) מספק נסיעה חלקה במיוחד עם כוח אינסופי, בעוד שלמנוע בנזין הזרקת דלק 2.0 ליטר (M20A-FKS) יש האצה מרשימה ומומנט ראוי לציון.
  • ה-RAV4 עשוי להיראות כמו SUV מאסיבי, אבל מדובר ברכב בעל יכולת תמרון מפתיעה ונראות מעולה - מה שהופך אותו למושלם עבור הסביבה העירונית. באורך כולל של 4.6 מטרים ורדיוס סיבוב מזערי של 11 מטר בלבד, אין דרך צרה מדי ואין סיבוב קצר מדי עבורו.
  • TOYOTA SAFETY SENSE השתדרגה והתווספו לה מאפיינים מתוחכמים ביותר, מה שאומר שהראב4 יכול כעת לעשות יותר בכדי לסייע לך בנהיגה ולספק לך את השקט הנפשי בכל סיטואציה. למשל, מערכת הקדם התנגשות יכולה לאתר רוכבי אופניים במהלך היום, כמו גם הולכי רגל בשעות הערב.

צור קשר


ואן ליס משווקת מגוון רחב של חבילות ליסינג ופתרונות נלווים לחיסכון בהוצאות, מבנה עסקה גמיש ושירותים המותאמים באופן אישי לכל לקוח ולקוח.

ליסינג מימוני שירותי פרימיום טרייד אין לפרטים חייגו 073-3744920