קצת על

השירותים שלנו

leasing_image_link

ליסינג מימוני

  • בעסקת ליסינג מימוני אתם מקבלים “הלוואה” חוץ בנקאית לרכישת רכב חדש שאתם בוחרים. למעשה, אתם שוכרים (או ליתר דיוק חוכרים) מאיתנו את הרכב לתקופת זמן מוגדרת מראש (עד 60 חודשים!), תמורת תשלום חודשי קבוע. מדי חודש תקבלו מאיתנו חשבונית שכירות.
  • בתום תקופת החוזה, תוכלו לבחור אם להתקדם לרכב חדש או לרכוש מאיתנו את הרכב במחיר אטרקטיבי וידוע מראש. לקוחות ליסינג מימוני פטורים למעשה מהצורך לדאוג למכירת הרכב הישן שלהם וכל הטרטור הכרוך בכך. במילים פשוטות, אין צורך לדאוג לרכב הבא: ההתחייבות שלנו היא או לרכוש מכם את הרכב; או לאפשר לכם להחזירו, או להחליפו בחדש (כמובן, בהתאם לתנאי ההסכם).
  • אתם מצידכם אחראיים על תחזוקתו השוטפת של הרכב, טיפול בתקלות, רישוי והכיסויים הביטוחיים. נציין, כי וואן ליס מציעה ללקוחותיה חבילות שירותי פרימיום בתנאים אטרקטיביים ובמחירים משתלמים, כולל הסדרת נושא הביטוח (ועל כך בהמשך).
  • בנוסף, באחריות הלקוח תשלום קנסות חניה/תעבורה; תשלום עבור שימוש בכבישי אגרה; טיפול ברכב במקרה תאונה או גניבה.

שירותי פרימיום

מה כוללים שירותי הפרימיום שלנו ומי זקוק להם? לרוב, שירותים אלה רלוונטיים לעסקים קטנים ובינוניים, בהם אין מי שיטפל בענייני אחזקה שוטפים; תיקון תקלות; ביצוע טיפולים; רישוי וכן הלאה.

מה כוללת החבילה?

  • תחזוקה מלאה של הרכבים – כולל טיפולים שוטפים וכל התיקונים הנדרשים ברכבים. השירות ניתן על ידי צוות מקצועי ומיומן של עובדי וואן ליס, וכולל הגעה עד לפתח העסק, לקיחת הרכבים והחזרתם ללקוח.
  • רכישת ביטוחים לרכבים בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר ללקוח.
  • תשלום אגרות וטיפול במבחן הרישוי השנתי.

שורה תחתונה, לא תצטרכו להשקיע מזמנכם או מזמנם של העובדים שלכם על מנת לטפל ברכבים. צוות וואן ליס יידע לתת את כל הפתרונות הנדרשים ולייצר עבורכם תחושת נוחות מושלמת!

trade_in_image_link
premium_services_link_image

טרייד אין

הכי קל להתקדם לרכב חדש עם וואן ליס!

כל מי שהתעסק אי פעם במכירת רכב ישן והחלפתו באחד חדש יודע, כי מדובר במשימה שגוזלת זמן, אנרגיות וגורמת לטרטורים רבים. פרסום הרכב הישן, פגישות עם קונים פוטנציאליים, בדיקות הרכב וכל שאר השלבים בתהליך המכירה, ולאחריו עוד חיפוש רכב חדש – דורשים השקעת זמן רבה, הנגזלת, לעיתים קרובות, משעות העבודה או מניהול העסק.

וואן ליס מציעה לכם פתרון פשוט ומקצועי -עסקת טרייד אין. תמסרו לנו את הרכב הישן, תבחרו רכב חדש, וכל מה שנשאר לכם – זה לשלם את ההפרש. קל בדיוק כמו שזה נשמע. התהליך נעשה במהירות ויעילות רבה, ומתבסס על ניסיון רב שנים של צוות עובדי וואן ליס מיומנים ומקצועיים.

מכירת רכבים מיד ראשונה.

בוואן ליס תוכלו למצוא מגוון רב של רכבים למכירה שחזרו מעסקאות ליסינג. רכבים אלו מוצעים למכירה לאחר בדיקות קפדניות, הכוללות – אישור תקינות וטיפולים.

  • בעסקה זאת תוכלו לשלם במזומן או בתשלומים, ולקבל עד 100% מימון בתנאים אטרקטיביים.
  • תוכלו ליהנות ממבחר רכבים ודגמים הכי חדישים, החל מרכבי יוקרה, רכבים משפחתיים, קטנים ומסחריים.
  • אפשרות מעקב ועדכון שוטף על רכבים חדשים.
car_sale_link_image