איך רוכשים רכב יד שנייה בזמן הקורונה?

בצל התפשטות מגפת הקורונה, וההגבלות שהממשלה הטילה על האזרחים רכישת רכב בזמן הקורונה לא כל כך ריאלית. זאת מכיוון שרכישת רכב מצריכה הגעה פיזית לסוכנות ולמגרש רכבים, ועל-פי ההנחיות אסורה התקהלות של יותר מ-10 אנשים וחובה לשמור מרחק של לפחות 2 מטרים. אז כיצד ניתן לרכוש רכב יד שנייה בזמן הקורונה?

רכישת רכב יד שנייה באמצעות האינטרנט

הסחר האלקטרוני נמצא בכל תחום בחיינו. משעונים או מקררים ועד בעלי מקצוע שאנו מזמינים דרך האינטרנט. עולם הרכבים נחשב למיושן יחסית כיוון שרוב המכירות מתבצעות רק בסוכנות עצמה אך בעקבות משבר הקורונה לא ניתן לעשות זאת. מי שהשקיע באמצעים ואיפשר שתהיה רכישה דרך אתר האינטרנט שלו זכה, שכן הוא האפשרות היחידה שבה ניתן למכור בזמן הקורונה. למשל אצלנו באתר onelease יש כל הנתונים של הרכבים באתר. ללקוח יש אפשרות בחירה ולעבור בין כמה רכבים, ולאחר שהלקוח בוחר את הרכב שבו הוא מעוניין, באפשרותו לחייג לנציג על מנת לבצע את הרכישה ובנוסף ניתן לפנות אלינו דרך הצ’אט באתר.

רכישה טלפונית של רכבי יד שנייה בשל נגיף הקורונה

מה בנוגע למבוגרים שקשה להם עם הרכישה המקוונת? רוב החברות נותנות גם אפשרות לרכישה מלאה דרך הטלפון, בחירת סוג הרכב, צבע וק”מ. על-פי הקריטריונים האלו הנציג מתאים לכם רכב ובהתאם לתקציב כמובן. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מלא ורכישה טלפונית עם נציג מקצועי שיתאים לכם רכב לפי הדרישות ובצורה מאובטחת.

סוכנויות רכב שלא יתקדמו ויעברו לרכישה אינטרנטית/ נציג טלפוני עלולות לספוג הפסדים עצומים שכן בעקבות ההנחיות מוטלות על האזרחים הנחיות שונות שמונעות מהם להגיע לסוכנויות רכב ומגרשי רכבים.

לוח מכירת רכבים מיד שנייה – לחץ כאן

צרו קשר עכשיו ותתקדמו לרכב חדש בליסינג!


[pojo-form id=”2008″]

One thought on “איך רוכשים רכב יד שנייה בזמן הקורונה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content