לנד רובר ריינג’ רובר ספורט פלאג אין בישראל – מבחן רכב

*התמונות להמחשה בלבד

יבואנית לנד רובר בישראל הודיעה כי החלה בשיווק ומכירה של הריינג’ רובר ספורט בגרסאות הפלאג אין. גרסאות אלו מצוידות במערכת הנעה PHEV – רכב הייבריד חשמלי. המחירים נעים בין 654,000 ש”ח  ל-875,000 ש”ח לגרסת הספורט.

לנד רובר ריינג’ רובר ספורט פלאג אין – הנעה

גרסאות הפלאג אין מגיעות עם מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר הפועל יחד עם מנוע חשמלי בעל סוללת ליתיום איון בקיבולת 13.1 קווט”ש ובהספק של 85 קילוואט. בנוסף, מנוע הבעירה הפנימית מספק 300 כ”ס וההספק המשולב עומד על 404 כ”ס ב-5,500 סל”ד. המומנט המירבי עומד על 65.2 קג”מ הזמינים מ-1,500 סל”ד נמוכים. לרכב יש תיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים וההנעה כפולה. ההאצה ל-100 קמ”ש אורכת כ-6.7 שניות לכדי מהירות מירבית של 220 קמ”ש.

הטווח החשמלי של הגרסא החדשה עומד על כ-50 ק”מ. צריכת הדלק במסלול משולב עומדת על 35.7 ק”מ לליטר, על פי תנאי המדידה המקובלים המשלבים בין נסיעה חשמלית לנסיעה עם מנוע הבנזין.

*התמונה להמחשה בלבד

ניתן לבחור בין שני מצבי נהיגה. מצב ברירת המחדל הוא מנוע הבנזין שפועל יחד עם המנוע החשמלי. במצב זה הנהג יכול לבחור בין שני סגנונות ניהול צריכת חשמל שהיא תכנית חיסכון אשר מונעת מהסוללה לרדת מסף שיקבע או תכנית ניהול מתוכנן הפועלת בשיתוף תכנת הניווט. המצב השני הוא מצב חשמלי מלא בו הרכב ינוע על חשמל בלבד.

טעינה מהירה של הרכב מתאפשרת בתוך שעתיים ו-45 דקות באמצעות עמדת טעינה מהירה. הטענה משקע ביתי תארך 7.5 שעות. המחיר אינו כולל עמדת טעינה.

לנד רובר ריינג’ רובר ספורט פלאג אין – אבזור

ריינג’ רובר פלאג-אין יש שתי רמות גימור : Vouge הבסיסית וה-Autobiography  המאובזרת יותר. ברמת הגימור Vouge האבזור הוא חישוקים בגודל 20 אינץ’, הנעה ללא מפתח, תאורת מטריקס-לד, הגה מתכוונן חשמלית, סגירה עם וואקום, לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 12.3 אינץ’, תאורת אווירה, בקרת אקלים ל-4 אזורים משתנים, ריפוד עור, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זכרונות לנהוג ולנסוע כולל חימום, מיזוג, מסאז’, חימום במושבים האחוריים, מערכת שמע מבית “מרידיאן”, מסך מולטימדיה עליון בגודל 10 אינץ’ ומסך תחתון נוסף בגודל 10 אינץ’, ומערכת “Terrain Response” לנסיעת שטח.

עלות ריינג’ רובר PHEV ברמת גימור Vouge היא 909,000 ש”ח. ריינג’ רובר PHEV ברמת גימור Autobiography עולה 987,000 ש”ח.

לנד רובר ריינג’ רובר ספורט פלאג אין – בטיחות

גרסאות הריינג’ רובר ספורט פלאג אין מגיעות עם חיישני חנייה ומצלמות היקפיות, חיישני גשם ותאורה, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי, התרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה מאחור, זיהוי תמרורים, התרעת עייפות ובקרת שיוט אדפטיבית.

*התמונה להמחשה בלבד

לנד רובר ריינג’ רובר ספורט פלאג אין – רמות גימור

ריינג’ רובר ספורט מגיע בשתי רמות גימור. ברמת הבסיסית HSE האבזור הוא גג פנוראמי נפתח, חישוקים קלים בגודל 20 אינץ’, תארות מטריקס-לד, כניסה והנעה ללא מפתח, סגירת וואקום לדלתות, דלת תא מטען חשמלית הנפתחת גם ללא מגע, הגה מתכוונן חשמלית, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ’, תאורת אווירה, בקרת אקלים מפוצלת, ריפוד עור, מושבים קדמיים מתכוונים חשמלית עם זכרונות לנהג ולנוסע וכולל חימום, מערכת שמע מבית “מרידיאן”, מסך מולטימדיה עליון בגודל 10 אינץ’ ומסך נוסף תחתון בגודל דומה. מבחינת אבזור בטיחות יש חיישני חנייה קדמיים ואחוריים כולל מצלמת רוורס, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי, התרעת רכב בשטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית והתרעת עייפות. מחיר רמת הגימור HSE עולה 654,000 ש”ח.

בחבילה המשודרגת HSE עם חבילת Dynamic יש חישוקים גדולים יותר בגודל 21 אינץ’, קליפרים בצבע אדום ותוספות עיצוב כמו כונסי אוויר בגימור כהה, דוושות אלומיניום ואפשרות לקיפוד בצבע אדום או קאמל. עלות רמת הגימור HSE עם חבילת Dynamic היא 677,000 ש”ח. כמו כן, ריינג’ רובר ספורט PHEV ברמת גימור Autobiography תעלה 767,000 ש”ח.

מעוניינים לרכוש ? מתלבטים ? היכנסו לכאן ונשמח לעזור לכם

צרו קשר עכשיו ותתקדמו ללנד רובר ריינג’ רובר פלאג אין בליסינג!


[pojo-form id=”2008″]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתיחת צ'אט
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
Skip to content