שברולט סילברדו

שברולט סילברדו – מבחן רכב

*התמונות להמחשה בלבד

הנה הוא מגיע ! שברולט סילברדו רכב העבודה הנמכר ביותר בקטגוריה מגיע ב2 גרסאות ענק החל מ-240 אלף שקלים

שברולט סילברדו – מנוע

שברולט סילברדו הוא הרכב האולטימטיבי.
רמת ביצועים מדהימה, נוחות נסיעה מפנקת, והמנוע ?

מנוע הטורבו דיזל “דורמאקס” 8V בנפח 6.6 ליטר בעל צריכת דלק משופרת ומערכת הפחתת פליטת גזים רעילים בעזרת בסיס הנוזל “אוריאה”.
המנוע מספק 445 כוחות סוס, נוסף לכך לסילברדו תיבה בעלת 10 הילוכים של חברת ALLISON, התיבה שומרת את המנוע טוב יותר בזמן גרירת שלוש טון בכביש הררי ואף גורמת למשימה להרגיש קלילה.
לסילברדו מערכת אגזוז-ברקס מאפשרת בלימנת מנוע יעילה ומפחיתה את הצורך בבלמים עוד יותר.
מה לגבי צריכת דלק? 6.2 ליטר ק”מ לליטר סולר. 

שברולט סילברדו – הנעה 

מערכת ההנעה הכפולה בגרסת LTZ מכילה מצבב “אוטומטי” המעביר את הכוח לגלגלים הקדמיים כאשר נדרש. שלדת סולם חדשה וקשיחה בשילוב כיול מיתלים מאפשרים כושר העמסה גבוהה ב-50% מהדגם הקודם.
הסילברדו הוא הרכב היחיד בקטגוריה שמחזיק במערכת כזו ומדובר ביתרון משמעותי כאשר תנאי האחיזה גרועים. מערכת ההגה שופרה וכעת היא פחות כבדה בתמרוני חניה ומדויקת יותר במהירות גבוהה

בידוד הרעשים משופר משמעותית, כמעט עד לרמת מכונית נוסעים, כדי להעניק עוצמה אדירה וחווית נסיעה חלקה בכל דרך שתבחר.

 

*התמונה להמחשה בלבד

שברולט סילברדו – סביבת נהג

סביבת הנהג בשברולט סילברדו שודרגה עם חומרי ריפוד-דיפון איכותיים יותר, הגה חדש מתכוונן באמצעות ידית אחת ולא שתיים, מושבים נוחים ותומכים יותר ומדרס רגל שמאל שמתבקש משום שבלם החניה מופעל כעת חשמלית. בנוסף, למראות הצד הוענק ממד הולם לענק המוטורי, והן נטולות שטח-מת שאפיין את אלו בדגם היוצא. שטחי חלונות צד גדולים יותר מאפשרים שדה ראיה משופר אך מכסה המנוע הגבוה עדיין מגביל מאוד את הראות לפנים. נקודה ביקורת נוספת נוגעת לתא האחסון שקטן כעת בין המושבים הקדמיים.

כמו כן, מידות הרחב הוגדלו לעומת הדגם הקודם. כעת הרכב ארוך ב-26.5 ס”מ (635 ס”מ), רחב ב-3.5 ס”מ (208 ס”מ), גבוה ב-4 ס”מ (203 ס”מ) ולבסיס הגלגלים נוספו 13 ס”מ (403.5 ס”מ). כתוצאה מכך, ליושבים מאחור יש כעת מרחב מחיה טוב משמעותית, והם נהנים מפתחי מיזוג נפרדים, לצד צמד שקעי USB לטעינה (שישה פזורים בתא). לעומת זאת, הוויתור על ידיות אחיזה בתקרה תמוה, שכן הן אמורות לסייע גם לכניסה נוחה. תא הנטען הוגדל גם הוא ב-8.5 ס”מ.

שברולט סילברדו – רמות גימור אבזור

לשברולט סילברדו סביבת עבודה מתקדמת ושתי רמות גימור.

רשימת האבזור בגרסת LT הבסיסית כוללת מצלמת נסיעה לאחור, בקרת אקלים מפוצלת מושב נהג מתכוון חשמלית, מסך מגע בגודל 8 אינצ’ עם צימוד לסמארטפון, 6 כריות אוויר, חישוקי “17” קלים, התרעה על סטייה מנתיב או שטח מת ובלימה אוטומטית.

רשימת האבזור בגרסת LTZ כוללת חיישני חניה מלפנים ומאחור,מצלמות היקפיות המאפשרות מגוון זוויות כולל תצפית על הגלגלים, וו הגרירה והארגז, מראות מתקפלות חשמלית, ריפודי עור וחלון שמש, משטח הטענה אלחוטי לטלפון, חלון אחורי לארגז שנפתח חשמלית,מערכת תאורה היקפית הכוללת את חלקו הפנימי של הארגז, חימום ומיזוג למושבים הקדמיים, מערכת בטיחות להתראה על התנגשות וסטייה מהנתיב, חישוקי 18″ ומערכת שמע של BOSE.

שברולט סילברדו – בטיחות

שברולט סילברדו החדש מצויד בשלל מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות המתוכננות לשמור על הנהג והנוסעים ולסייע במניעת מצבים מסוכנים כמו התראה על סטייה מנתיב, בלימת חירום אוטומטית, תאורה דינמית, התראת שטח מת, והתרת תנועה חוצה מאחור.

 

*התמונה להמחשה בלבד

מעוניינים לרכוש ? מתלבטים ? היכנסו לכאן ונשמח לעזור לכם

צרו קשר עכשיו ותתקדמו לשבלורט סילברדו 2020 דגם LTZ בליסינג!  השאירו פרטים ונשמח להיות בקשר:

  * שדה חובה

  [pojo-form id=”2008″]

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  פתיחת צ'אט
  היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
  היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
  דילוג לתוכן