ליסינג מימוני לעסקים: כל מה שבעלי עסקים חייבים לדעת

ליסינג מימוני לעסקים: כל מה שבעלי עסקים חייבים לדעת

שוק רכבי הליסינג מוצף במונחים רבים. הרבה עדיין מתבלבלים בין סוגי הליסינג. במאמר זה נסביר על ליסינג מימוני לעסקים

 1. בעסקת ליסינג מימוני אתם מקבלים “הלוואה” חוץ בנקאית לרכישת רכב חדש שאתם בוחרים. אופציה זו מתאימה במיוחד לעסקים, המעדיפים לנצל את מסגרת האשראי הבנקאית לצרכי עסק אחרים.
 2. למעשה, אתם שוכרים (או ליתר דיוק חוכרים) מאיתנו את הרכב לתקופת זמן מוגדרת מראש (עד 60 חודשים!), תמורת תשלום חודשי קבוע. עסקאות ליסינג מימוני המוצעת על יד וואן ליס, הינן עסקאות גמישות ונוחות, כאשר גובה המקדמה, גובה התשלום החודשי והריבית אינם קבועים, אלא מותאמים ללקוח.
 3. מדי חודש תקבלו מאיתנו חשבונית שכירות (וכדאי מאוד להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס לגבי הטבות מס הנובעות מכך).
 4. בתום תקופת החוזה, תוכלו לבחור אם להתקדם לרכב חדש או לרכוש מאיתנו את הרכב במחיר הזדמנותי וידוע מראש. לקוחות ליסינג מימוני פטורים מהצורך לדאוג למכירת הרכב הישן שלהם וכל הטרטור הכרוך בכך. במילים פשוטות, אין צורך לדאוג לרכב הבא: ההתחייבות שלנו היא או לרכוש מכם את הרכב; או לאפשר לכם להחזירו, או להחליפו בחדש (כמובן, בהתאם לתנאי ההסכם.) אופציה זו תתאים לעסקים המעוניינים להקל על עצמם את ההתמודדות בתום התקופה.
 5. אתם מצדכם אחראים על תחזוקתו השוטפת של הרכב, טיפול בתקלות, רישוי והכיסויים הביטוחיים. נציין, כי וואן ליס מציעה ללקוחותיה חבילות שירותי פרימיום בתנאים אטרקטיביים ובמחירים משתלמים, כולל הסדרת נושא הביטוח.
 6. מתוך ההבנה כי רכישת רכב לעסק היא החלטה כלכלית חשובה, ולעיתים קרובות מורכבת, וואן ליס מציעה יעוץ פרונטאלי הניתן בבית העסק על ידי מיטב המומחים שלנו.
  תשאירו פנייה באתר או צרו קשר ב6401*, ונשמח לתאם לכם פגישת יעוץ, בה תקבלו מידע מקיף על מסלולי הליסינג שלנו, טיפים לבחירת רכב עבודה המתאים במיוחד לצרכי העסק שלכם ובכל נושא אחר, לבחירת הלקוח.

למגוון רכבי ליסינג – לחץ כאן

צרו קשר עכשיו ותתקדמו לרכב חדש בליסינג!  השאירו פרטים ונשמח להיות בקשר:

  * שדה חובה

  [pojo-form id=”2008″]
  פתיחת צ'אט
  היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
  היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
  דילוג לתוכן