שברולט טראוורס – ליסינג מימוני

שברולט טראוורס בליסינג בהתאמה אישית, ללא הגבלת ק"מ, אשראי חוץ בנקאי עם חשבונית שכירות, רמת גימור לבחירת הלקוח, צור קשר עכשיו לקבלת הצעה!

  • הטראוורס מעניק לך את הכוח להסיע עד שמונה נוסעים או לשאת את המשקל הגדול ביותר בקטגוריה, ולעשות זאת בצורה חסכונית. מנוע ה-V6 3.6 ליטר עם הזרקה ישירה ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 9 הילוכים מעניקים החלפת הילוכים חלקה והאצות שקטות ונטולות מאמץ תוך שמירה על צריכת דלק מרשימה בכביש המהיר.
  • העיצוב החיצוני של הטראוורס החדש מעורר השראה. הוא עוצב במראה נועז שדורש את כל תשומת הלב הנכונה. הקווים המיוחדים מובילים את העין בטבעיות מהחזית הקשוחה עם פנסי ה- LED ועד לדלת האחורית. אל תתפלאו אם הטראוורס החדש שלכם יסובב ראשים בדיוק כפי שהוא מסתובב בפניות.
  • בכל נסיעה שאתם עושים אתם יכולים לקחת את הטכנולוגיה האחרונה איתכם. החל ממצלמת 360 המאפשרת לכם למקם את הרכב בצורה מיטבית בעת תמרוני חניה, ועד למראה אחורית וידאו העוזרת לקבלת תמונה מדויקת וחדה של המתרחש מאחורי הרכב, ללא הפרעות לשדה הראיה. לכל אלו, קיימים גם מערכת ביטול רעשים אקטיבית, מסך מגע של "7 או "8 עם התממשקות ל-Apple CarPlay ודלת תא מטען הנפתחת חשמלית, המוסיפים לחדשנות של הטרווארס החדש.

קטגוריה: תגיות: ,

בקש/י הצעת מחיר על רכב זה

סוג רכב

עלות מקסימלית

תשלום חודשי מקסימלי

סוג הליסיינג

תקופה רצויה

אזור בארץ

* ידוע לי שהעלות כפופה למקדמה ושרק חברות בנות שנה ומעלה יאושרו

Skip to content