שברולט סוואנה – בליסינג מימוני

שברולט סוואנה (מקס) בליסינג תפעולי חלקי, ללא הגבלת ק"מ, הצעות גמישות בהתאם לצרכי הלקוח, מימון חוץ בנקאי עם חשבונית שכירות, מנהל לקוחות אישי – הכל בטלפון אחד, צור קשר עכשיו לקבלת הצעה!

  •  לכל עסק נדרש בסיס חזק ויציב. לכן, חשוב שיהיה לצדך רכב שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך. עם שברולט סוואנה תקבל את כל החבילה – מנוע חזק, חווית נהיגה מוכחת, שפע של מקום למטען וטכנולוגיה שתיקח אותך מ-א' לב' עם חיוך.
  • הדבר החשוב ביותר ברכב לעסק שלך, הוא רמת היכולת שלו בזמן עבודה. המנוע החדש של הסוואנה מאפשר לו להישאר הרכב המסחרי החזק בקטגוריה עם 2.8 ליטרים של עצמה – 181 כוחות סוס ו- 51 קג"מ ב-2,000 סל"ד.
    בנוסף, תיבת ההילוכים החדישה של 8 הילוכים מאפשרת שיפור של כ-30% בצריכת הדלק ונסיעה שקטה ונעימה שאין שנייה לה. כל אלו יוצרים עבורך סביבת עבודה מקסימלית לכל משימה ולכל דרך.
  • עם נפח תא מטען של עד 8,890 ליטרים, משקל גרירה של עד 3,221 ק"ג והעמסה של עד 1,742 ק"ג, הסוואנה תעמוד בכל האתגרים הפיזיים שבהם עומד העסק שלך. לשברולט סוואנה דלתות אחוריות בעלות זווית פתיחה של 165 מעלות, המאפשרות פריקה וטעינה בנוחות מקסימלית, פגוש אחורי עם סף דריכה, תא מטען ענק המתאים גם להסעת נוסעים בנוחות מרבית. כמו כן, לסוואנה שלדה חסונה המאפשרת לו יכולת גרירה והעמסה ללא תחרות בקטגוריה. הכל כדי שתוכל להפיק את המקסימום מרכב העבודה שלך.

קטגוריה: תגיות: ,

בקש/י הצעת מחיר על רכב זה

סוג רכב

עלות מקסימלית

תשלום חודשי מקסימלי

סוג הליסיינג

תקופה רצויה

אזור בארץ

* ידוע לי שהעלות כפופה למקדמה ושרק חברות בנות שנה ומעלה יאושרו

Skip to content